50 Qindarkeshi kerkon dashurine ne Twitter dhe e gjen ne Roskovec

Lahutisti i famshem 50 Qindarkeshi, kerkon dashurine ne Twitter
Lahutisti i famshem 50 Qindarkeshi, kerkon dashurine ne Twitter

Mund te jesh i famshem por kjo nuk do te thote se dashurine mund ta gjesh pa u lodhur.

Kengetari i muzikes hip hop 50 Cent ka shkruar ne blogun e tij ne Twitter se eshte ne kerkim te femres ideale. Por kujdes te gjitha ato femra qe kane kile te teperta ne trupin e tyre do te skualifikohen nga kengetari i cili shkruan

Heren e pare perfundova me nje femer te shendoshe dhe dua tju them se nuk ishte aspak e kendshme. Kesaj here po kerkoj nje femer me te holle dhe kam nisur komunikime me nje vajze nga Shqiperia, pikerisht nga Roskoveci. Nuk e di tamam ku bie – thote ai- por di te them qe kjo femer ma ka hequr trurin.

Megjithese eshte Shqiptare, dmth bardhoshe, ajo ka nje nuance te verdhe qe sic me thote vjen nga Ajri i paster prane puseve te naftes ne Shqiperine e mesme. Pikerisht kjo nuance e verdhe e ben ate me seksi pasi ngjan pak dhe me kineze.  Pritet qe 50 qindarkeshi te kerkoje doren zyrtarisht tek babai i vajzes, por ne nje udhetim surpize ne nje nga lokalet e Roskovecit. Per me shume informacione, qendroni me ne ne kete faqe!

18 thoughts on “50 Qindarkeshi kerkon dashurine ne Twitter dhe e gjen ne Roskovec”

 1. Pingback: JEFFREY
 2. Pingback: Ken
 3. Pingback: alberto
 4. Pingback: Armando
 5. Pingback: Luke
 6. Pingback: willard
 7. Pingback: Roberto
 8. Pingback: Felix
 9. Pingback: jerome
 10. Pingback: Derek
 11. Pingback: Salvador
 12. Pingback: clyde
 13. Pingback: Eddie
 14. Pingback: Derek
 15. Pingback: Hubert
 16. Pingback: Lawrence

Leave a Reply