Horoskopi për nesër

horoscope
Dashi:
Nesër do të përlesheni me një njeri që moti është duke ju kërcënuar. Kujdes me këmbën e thyer, mos goditni me të.

Demi:
Nesër do të jetë ditë shumë e madhe për ju. Borgjin që ua ka komshiu do të ua kthejë.

Binjakët:
Inter do të ju prish ditën. Do humbni në bastore “falë” Interit.

Gaforrja:
Si duket shefi i punës ju ka ardhur në maje të hundës. Do e qoni në RR.S.

Luani:
Do ju rrisin rrogën për shumë para. Do jetë ditë e madhe (3 euro rritje).

Virgjëresha:
Nëse keni ndonjë projekt, mos u mundoni të e veni në praktikë nesër, s’do keni sukses. Nejse, ju nuk keni kurr.

Peshorja:
Të gjitha punët që i ke sot i le për nesër. Thuhet se ndoshta do kesh më shumë fat.

Akrepi:
Papritur do kuptoni që dashuria e jetës ju tradhton me shokun/shoqen e ngushtë. Fundja, do barazoheni, pasi që as ju nuk jeni prapa.

Shigjetari:
Mami s’do ju lë prap që të dilni. Aha, dhe mos provoni ikjen nga dritarja, ju ka mësuar më këtë metodë.

Bricjapi:
Mos harroni edhe nesër librat në shkollë se do përjashtoheni nga orët e mësimit. Sido që të jetë ky duket se do jetë motivim shtesë për ju që të i harroni.

Ujori:
Nesër do krijohet tek ju një rend i gjatë me njerëzit që i keni borgj. Pregadituni për rreth 325 arsye.

Peshqit:
Planin e vetravsjes që e keni për nesër shtyjeni, pasi që nesër duket se do ju shpëtoj dikush.

6 thoughts on “Horoskopi për nesër”

  1. Pingback: shawn
  2. Pingback: barry
  3. Pingback: wendell
  4. Pingback: franklin
  5. Pingback: dale
  6. Pingback: lee

Leave a Reply