December 28, 2009

Kuptoni gjë ju?

Kliko këtu për të parë foton full Ky post përveq që është shumë qesharak, nuk dihet në është Shqip apo …Read the Rest

December 28, 2009

Sms Falas

Kliko këtu për të parë foton full Shkruani e-mailin dhe passwordin. Pritni “top sekret kodin” se do ju vjen. Dhe, …Read the Rest

December 27, 2009

Sa shumë vizitorë

Kliko këtu për të parë foton full Hahahah më besoni që edhe unë që po shkruaj këtu e më duhet …Read the Rest

December 27, 2009

Lirë dhe mirë

Klikoni këtu për të parë foton full. Për ne që jemi të gjithë Bill Gates, nuk na duken gjë këto …Read the Rest

December 27, 2009

Le të lyhemi me çokollatë

Klikoni këtu për të parë foton full. Çfarë prisni? Bleni 4 KG milka, shkrijeni, dhe lyni trupin me të. Kujdes! …Read the Rest

December 27, 2009

Shumë lirë.

Kliko këtu për të parë foton full “Kompania” e radhës e hostingut Shqiptar, vjen me një shërbim maramendës. Jep domaina …Read the Rest

December 27, 2009

Të marrim dhurataaaa!

Kliko këtu për të parë foton full. Prisni te falimentoj lockerz tani. Source: eShqiperia.com

December 26, 2009

Webmaster të Humbur

Mendon ky njeri se është në TV Klan te Aida Shtino ? Kliko mbi foto per ta pare te madhe.

December 26, 2009

Gentaaa të duaaa

Kliko mbi këtë tekst për të parë foton. Ndoshta kur e shihni këtë koment nuk ju duket asgjë interesante. Vetëm …Read the Rest

December 26, 2009

Më gjeni një paypal

Klikoni mbi këtë tekst për të parë foton full Po kërkesën për dy muaj falas në Dubai ku e ke? …Read the Rest

Page 8 of 23« First...«678910»...Last »